Cześć!

Pomysł na stworzenie takiej oferty rekreacyjnej wziął się z naszych pasji – do gór, podróży i aktywnego wypoczynku. Dobrze wiemy, że nic nie regeneruje tak dobrze, jak oderwanie się od codziennego zgiełku.

Level780 to schronienie, które pozwala na obcowanie z naturą, złapanie oddechu i odnalezienie życiowego balansu. Ułatwimy Ci eksplorowanie górskich tras dzięki dostępnym na miejscu rowerom elektrycznym. Jest to świetny pomysł na aktywny wypoczynek zarówno z przyjaciółmi, jak i całą rodziną!

Wieczorem możesz odpocząć przy ognisku lub grillu, ciesząc się ciszą, spokojem i pięknym widokiem na otaczające góry.

Zobacz galerie

Koszarawa

Koszarawa to malownicza miejscowość położona na styku Beskidu Makowskiego i Żywieckiego. Otoczona jest górami należącymi do pasm: Grupa Mędralowej, Pasmo Jałowieckie, Pasmo Solnisk i Pasmo Laskowskie.

Ustronny klimat Koszarawy pozwala cieszyć się zasłużonym relaksem z pięknymi widokami, ale jej walory docenią również amatorzy aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki piesze i rowerowe pozwalają odkrywać góry za każdym razem na nowo. Wyjątkowy mikroklimat sprawia, że zimą doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa utrzymują się tu bardzo długo.

Lokalizację Level 780 docenią wszyscy ci, którzy szukają odpoczynku od zgiełku cywilizacji – zarówno ciszy i spokoju, jak i aktywności na świeżym powietrzu w każdej porze roku.

Aktywny wypoczynek Nasze rowery
Cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
⟶ Sprawdź