Regulamin domków

 1. Rezerwując pobyt w naszym obiekcie przez portal dowolnego pośrednika (Booking.com, AirBnB i inne) GOŚĆ akceptuje postanowienia poniższego REGULAMINU
 2. Domek wynajmowany jest na doby.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 1600do godz. 1200 dnia następnego. Państwa kod dostępu PIN do drzwi wejściowych jest aktywny TYLKO w tych godzinach w dniach Państwa pobytu.
 4. Level780 nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia kosztowności, pieniędzy, papierów wartościowych, przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jednakże ze względów bezpieczeństwa cały teren obiektu jest monitorowany wizyjnie a obraz z kamer zapisywany. NIE jest monitorowany żaden element powierzchni wewnętrznej domków.
 5. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 2200do godz. 700 dnia następnego.
 6. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości oraz osób mieszkających w okolicy.
 7. W domkach obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. Wnętrze domków jest monitorowane przez czujniki dymu znajdujące się w każdym pomieszczeniu. W przypadku uruchomienia sygnalizacji przeciwpożarowej nie spowodowanej stanem zagrożenia GOŚĆ zostanie obciążony utratą kaucji w kwocie 600PLN.
 8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w domku będą odesłane na adres wskazany przez gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji hotel przechowa te przedmio­ty przez 3 miesiące. Opłata za „usługę” wysyłki ustalana jest w kwocie 100zł.
 10. Goście zobowiązują się wykorzystywać domki jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.
 11. Wspólne obiekty infrastruktury Level780, w tym grill, sauna, jacuzzi mogą być użytkowane przez Gości wszystkich domków wchodzących w skład Level780. Żaden Gość nie może i nie ma prawa odmówić lub ograniczać dostępu innemu Gościowi do infrastruktury wspólnej. Co więcej dla sauny i jacuzzi przewidziano harmonogramy użytkowania przypisane dla każdego z domków z osobna.
Cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
⟶ Sprawdź